ראיית חשבון

ראיית חשבון, כל אדם המנהל עסק מזה שנים, או פותח עסק חדש, יודע, שבכדי להצליח צריך יותר מיכולת יצירתית, ויכולת שיווקית, צריך מישהו שיעזור לך להגשים את החלום, וידאג שלא לחזור לקרקע.
את זה.. יכול לעשות רק רואה חשבון טוב.

מי שמנהל עסק זה שנים או מי שפותח זה עתה עסק משלו, יודע שעל מנת להצליח צריך יותר מיכולת יצירתיות ויכולת לחלום, צריך מישהו שיעזור לך להגשים את החלום, ולא פעם יחזיר אותך לקרקע מן החלומות, את זה יכול להגשים לך רק רואה חשבון
כל אדם אשר מנהל עסק, טרוד באלפי דברים קטנים אשר מתחברים יחד לעסק שלם. מדובר בדברים לוגיסטיים, פרקטיים, יום-יומיים וארוכי טווח, לכן חשוב שיהיה מי שיבצע את התכנון הכספי, וידאג לשמור על הגבולות הכספיים של העסק, ובעיקר יעזור כל העת שהעסק יתקיים מבחינה כספית.

ראיית חשבון הינה גורם מקצועי וחשוב ביותר בבנייתו של עסק ותפקודו. רו"ח של העסק הוא זה המסייע בעריכת הדו"חות הכספיים על פיהם העסק פועל ויפעל, רואה חשבון יהיה זה שיעמוד מול רשויות המדינה וינסה לשמור על צרכי הלקוח שלו, ראיית חשבון הינה דבר יום-יומי אשר עוסקת בתשלומים, פריסות התחייבויות, אשראי בנקאי, ומנגד הינה דבר ארוך טווח, של תוכניות כלכליות, תיקים כספיים, ועבודה סיזיפית לשמור על העסק מפני נפילה כלכלית.

מה עליכת לחפש בתחום ראיית חשבון ?

דבר ראשון, אמינות. רואה החשבון מתעסק בכסף שלכם, הוא ידע את התוכניות הכלכליות שלכם, ידע כיצד מנוהלים התיקים שלכם, חשוב שתוכלו לסמוך עליו, ולתת בו אמון לנהל עבורכם את המדיניות הכלכלית שלכם.
שנית, מקצועיות. ראיית חשבון היא מקצוע של הפרטים הקטנים, חשוב שרואה החשבון שלכם יהיה מודע לכל פרט ופרט, שידע לא רק את חוקי וסעיפי המס, אלא גם את חוקי התחום שלכם, הן חוקים משפטיים והן חוקים כלכליים, רק כך תוכלו להרוויח מעבודתו.
חשוב שרואה החשבון יהיה זמין, שתוכלו לפנות אליו בכל בעיה, ושהטיפול בכם יהיה מהיר. כאן מתגלה הדילמה של כל בעל עסק, האם לעבוד עם משרד גדול ויוקרתי או משרד קטן וצנוע? נכון שמשרד יוקרתי ייתכן ומעסיק הרבה יותר עובדים, ונחשב ברמה יותר גבוהה, אך הסיכוי שתזכו בו לטיפול אישי, הוא קטן, ולא פעם טיפול אישי וישיר הוא יעיל יותר מאשר טיפול של משרד יוקרתי וגדול.

עוד על שירותי המשרד

אלו שירותים יעניק לכם משרד רואה חשבון? המשרד יהיה זה שיבצע עבורכם את הנהלת החשבונות של העסק. ניהול זה יכלול, דו"חות תקופתיים, רישומי הכנסות-הוצאות, הערכת חובות וזכאות מס, פתיחת תיקים ברשויות המס וניהולם, ניהול חישובי שכר, ותכנון כלכלי אשר יצור תוכנית שתעזור לכם לקבוע כיצד להתנהל במהלך השנה הקרובה ובכלל.
רואה חשבון ישחרר אתכם למעשה מן הצורך להתעסק בבירוקרטיה שבין המדינה לעסק, ומן הטיפול הפרטני בתחום הכספים של העסק. במידה ואכן עושה משרד ראיית חשבון את עבודתו כראוי, אזי תוכלו להנאות מן העסק שלכם ללא צורך להתעסק בפרטים הקטנים והמטרידים ביום-יום.
ראיית חשבון היא הינה חלק בלתי נפרד מן העסק. על מנת שהעסק יצליח עליכם לבחור משרד שתוכלו לתת לו לעבוד בראש שקט, ותוכלו לסמוך עליו בעיניים עצומות. רק כך תדעו שכספכם לא הולך לאיבוד ויש מי ששומר לכם עליו.

ראיית חשבון בכפר הגלובלי

ככל שהכלכלה הגלובלית מתרחבת וקשרי המסחר הבינלאומיים מתעצמים, הולכת וגוברת הדרישה לבעלי מקצוע בתחום ראיית חשבון. בכל גוף או ארגון או מערכת שיש בהם תנועה כספית כלשהי.

תפריט נגישות

Call Now Button